HAPPYNUMBERS

פלטפורמת עסקים
או טרנד חולף

רוח התקופה

איך הסתדרנו פעם? איך עבדנו ללא מחשב? איך שרדנו מבלי להציץ עשרות פעמים בדקה על מסך האייפון? איך ניהלנו את העובדים ללא וואטסאפ? איך פרסמנו את העסק ללא חשבונות בפייסבוק ובאינסטגרם? עידן המידע החל לפרוח בשלהי שנות השבעים. מאז ועד היום אנחנו מוצפים במידע ובמקביל מייצרים אינסוף מידע. על פניו הנגישות והזמינות של המידע והידע, השקיפות, היכולת לבצע פעולות, לקיים מסחר חוצה יבשות, לייצר זיכרון ארגוני ובקרות כל אלה היו יכולים להקל עלינו כפרטים קל וחומר כמנהלים ובעלי עסקים. בפועל אנו עדים לדחיקתם של עסקים ותעשיות וותיקות אל השוליים ובאותה העת לתופעת סחרור, קושי לתעדף, תפעול על פני ניהול ועיסוק בעיקר בטפל בעסקים החדשים. ידע הוא כוח! במינון הנכון, בזמן הנכון עלי ידי בעלי התפקידים הנכונים. יש לנו פלטפורמות חברתיות, פלטפורמות שיווקיות, עיריות דיגיטליות אבל העולם העסקי מלבד היצף המידע לא זכה לפלטפורמה הולמת.

על אף ואולי בגלל היצף המידע עסקים זעירים וחברות ענק מתמודדים מדי יום עם עשרות אתגרים חיצונים ופנימיים. רגולציה, תהליכים מסורבלים ומייגעים, בירוקרטיה, בעיות תזרים, מחסור בעובדים מיומנים, מחנק אשראי, היעדר לקוחות, מסחר מקוון ועוד. המספרים מלמדים על סגירתם של למעלה מ- 45,000 עסקים מדי שנה (כ-830 עסקים שבוע), כאשר כ- 2/3 מהעסקים שורדים עד שנתיים. מזה שני עשורים אנו עדים לזעקתם של העסקים ולגל מחאות וניסיונות גוברים של בעלי העסקים להתאגד ולחולל מהפיכה שתטיב עם מצבם.

שאלת השאלות כיצד לשמור על עסק יעיל ומניב הינה שאלה יסודית ונצחית. מראשיתה של המאה ה- 20 ועד היום כלכלנים, פילוסופים, תאורטיקנים ואנשי רוח מנסים פעם אחר פעם למצוא פתרונות והסברים לתופעות כה שכיחות בקרב בעלי עסקים. מדוע בעלי עסקים רבים בקושי מחזיקים מעמד? מדוע רבים מהם נכנסים למשיכות יתר ולעיתים אף מושכים מהחסכונות שלהם כדי לקיים את העסק? מדוע בעלי עסקים חשים אבודים ומדירים שינה מעיניהם? מדוע עסקים נסגרים והאם כל הקשיים והכשלים נעוצים בחסם הרגולטורי ובבירוקרטיה המדינית או לתחרות הגוברת מצד העסקים המקוונים.

אנו עדים לעשרות מודלים, תיאוריות ופילוסופיות לארגון וניהול עסק. עולם הניהול מלא בטרנדים ואופנות. קרוב לוודאי שכל אחד מכיר לפחות גישת ניהול מהפכנית אחת שהבטיחה הרים וגבעות וצללה אל תהום השכחה בעודה מפנה מקום לגישות אופנתיות וחדשות יותר. מחקרים מלמדים כי צירוף של עסקים וארגונים אובדי עצות לצד תעשיית הייעוץ המתקשה מאוד למכור ייעוץ הם המנוע המרכזי של יצירת גישות, כלים ומודלים אשר סוללים את הדרך לדעיכת העסקים. כאמור, היועצים לא ממש מצליחים להטמיע את השיטות, הארגונים והעסקים צוברים תסכול, משקיעים אינסוף שעות בשינוי התרבות הארגונית עד שהגישה החדשה נעלמת לאיטה ומיד שזו נעלמת נוצר צורך לייצר בשורה חדשה כדי להשביע את כמיהתם של בעלי עסקים ומנהלים לפתרונות קסם קלים ומהירים.

מהו עסק ?

לפני שנרוץ לחפש פתרונות קסם מהירים עלינו להעמיק את ההבנה והשליטה בדברים הבסיסיים. לכאורה, התשובה לשאלה מהו עסק – ברורה וידועה לכל, ארגון הפועל לשם השגת רווח. אולם הפתרון אינו נעוץ בהגדרה אלא בתהליכים שעובר העסק. ארגונים ועסקים כפופים בדומה ליצורים חיים לתופעת "מחזור החיים". ארגונים ועסקים משתנים לאורך חייהם. הם נולדים, צומחים, מזדקנים ומתים. בדומה ליצור חי, גם עסק יכול להיקלע לקשיים ולסיים את דרכו טרם זמנו.

שלבים אלה מצביעים על השינויים המורכבים שעבור עסק בימי חייו. מכאן שאין פתרונות קסמים וגישה כלשהי לא תצליח לשרת נאמנה את העסק במהלך כל ימי חייו. בהבנה כי עסק משתנה מרגע שנפתח, מדי יום, נעוץ הסוד להצלחה. אין אפשרות לכפות מודל או גישת ניהול על עסק מאחר ובכל שלב העסק זקוק לטיפול בנושאים אחרים. ככל שנעמיק בטיפול נכון בעסק בהתאם לשלב בו הוא מצוי, נצליח למקסם את היעילות והרווחיות שלו. אם לא די בכך, אנו סבורים כי עסק אכן כפוף לתופעת מחזור החיים, אך בניגוד ליצורים חיים שהמוות נכפה עליהם, השלבים הסופיים בחיי העסק אינם חייבים להיות סופניים אלא רק אבני דרך לקראת התחלה חדשה.

בעוד הקושי המרכזי של העסקים הוא שרידות – פירמת HAPPY NUMBERS, מבטיחה כי עסק יכול לחיות לנצח. מחקרים בלונדון מלמדים כי עסקים מצויים במתח מתמיד בין המודעות למות העסק הבלתי נמנע לבין הכחשת האפשרות כי יחדלו להתקיים. החוקרים הופתעו לגלות כי בעלי העסקים התקשו מאוד לדון בחדלות העסק קל וחומר כנושא שעליו ללוות את העסק במהלך חייו.

עסק לא חייב להזדקן – טיפול בגורמים להזדקנות יסייעו לעסק להישאר יציב, יעיל ורווחי כל הזמן. טיפול נכון בגורמי ההזדקנות יחייב את העסק להשתנות ולהתאים את עצמו לסביבה ולמציאות שבה הוא פועל וכך לצמצם את פער הרלוונטיות. התנהלות נכונה תגרום לעסק לדלג על שלבי ההזדקנות והניוון ולהגיע משלב הבשלות אל שלב "לידה מחדש". כאמור, עסק ישמור על התוכן שלו, על המהות, אך ייתכן שיצטרך להגיש ולהנגיש זאת לצרכן בדרכים אחרות. לעיתים גם המוצר או אופן המכירה יידרשו להשתנות, להשתדרג וכדומה.

עסק הוא יצירה דינמית כאשר כל שלב בחייו מצריך פעילויות שונות ואסטרטגיה ספציפית לאותו שלב. הכלים הדרושים לעסק בשלב החיזור, שם יידרש לו גיוס מימון לצורך תחילת הפעילות או לחלופין ניתוח שוק בכדי לוודא כדאיות, אינם בהכרח הכלים והפעילויות הדרושים לו בשלב הזינוק. שכן בשלב הזינוק יידרשו לו נהלי עבודה, בניית תקציב, הבנת התזרים הצפוי וכיוצ"ב.

עסק קטן כגדול הוא מפעל חיים, אולם עלינו לטפל בו באופן מושכל ומחושב ולא על סמך תחושות הבטן המוטות שלנו. כאמור, ברור לנו מעל לכל ספק כי מודל כלכלי כלשהו או גישה ניהולית כזו או אחרת לא יכולים לשרת את העסק מיום היוולדו ובמשך מהלך חייו. ייתכן שמודל כזה או אחר עשוי לסייע בשלב מסוים באופן נקודתי, אך אין עוררין שמודל SWOT אשר נכון לעסק בשלב החיזור אינו זהה למודל SWOT בשלב הצמיחה או ההזדקנות. ייתכן שעסק כלשהו יזדקק לאשראי בשלב החיזור לצורך התנעת הפעילות ועסק אחר יזדקק לאשראי לטובת התרחבות.

יתרה מזאת, גם אם נניח שני עסקים, מאותו ענף, זהים לחלוטין מבחינת המוצר, גודל העסק ושנות חייהם – פתרונות וניתוח האחד יהיו שונה לחלוטין מהפתרונות והניתוח של האחר. לכל עסק DNA עסקי משלו. הגורמים המשפיעים על עסק הם מרובים ומגוונים החל ממיקום העסק וכלה בתמהיל האנושי האמון על תפעולו וניהולו. עסקים בדומה ליצורים חיים שונים זה מזה ואין אחד זהה לאחר. למרות השונות אצל כולם הפתרון להצלחה נעוץ בצמצום פער הרלוונטיות.
פער רלוונטיות הוא הפער שבין מציאות מדומה שרואה עסק בעיני רוחו למציאות בפועל. פער רלוונטיות מאפיין עסקים מנוונים הנמצאים בקיפאון. בעלי העסקים מפתחים נקודות עיוורון עד כדי הדחקה שמא השינויים יאיימו על "הסדר" הקיים. במרוצת הזמן עסק שהחל כרלוונטי ונכון הופך לחסר רלוונטיות. מיותר לציין כי ככל שחוסר הרלוונטיות מעמיק הרי שהמדרון חלקלק ומשך קיומו של העסק קצוב.

פער רלוונטיות נובע מסיבות שונות, מאתגרים פנימיים וחיצוניים. החל מאופיו של בעל העסק או של מנהליו, דרך הסביבה המשתנה בקצב מהיר וכלה בדינאמיות הטכנולוגית. כל אחד מאלה הוא גורם לפער רלוונטיות. המורכבות גדלה כאשר הגורמים מרובים ולא בהכרח נתונים לשליטת העסק. הפער הזה מסכן את קיומו של העסק אך הוא נתון למינוף. ככל שנטיב להתייחס אליו מיום היוולדו של העסק, שלב הניוון של העסק יהיה עצירת ביניים רגע לפני לידה מחדש.

כאשר עסק גדל, מתבגר ומזדקן ממש בדומה לבני אדם אנו עדים לפחות גמישות מחד ושליטה עצמית גבוהה יותר מאידך. כאמור, הגמישות המחשבתית והתפקודית גבוהה אצל צעירים וקטנה עם הגיל, לעומת זאת שליטה עצמית נמוכה אצל צעירים וגדלה עם הגיל. המציאות הדינאמית בעולם העסקי מחייבת גמישות ויכולת להגיב לשינויים באופן כמעט מיידיי. ככל שהעסק בוגר יותר (לאו דווקא גיל כרונולוגי) חוסר הגמישות בא בעוכריו. ייתכן שחוסר הגמישות נעוץ בעובדה שהעסק הפך לגדול ומורכב יותר ולעיתים אף בירוקרטי ומאידך ייתכן שבעליו של עסק קטן שייך לדור ה-X וצרכניו הם דור ה-Z והוא אינו בקיא בתרבות הצריכה שלהם ומכאן חוסר הגמישות שלו. ככל שהגמישות פוחתת – הרלוונטיות פוחתת ביחס ישר ופער הרלוונטיות מתעצם.

בתקשורת ובז'רגון המקצועי מכנים את הפער הזה כחסמים בדרך להצלחת העסק. כמעט כל החסמים המוכרים לנו הם תוצאה של פער רלוונטיות ולא הסיבה לכישלונות. ישנם שלושה "חסמים" מרכזיים ונפוצים בעולם העסקי:

01.   התמצאות בתפקידי המעטפת הניהולית – חסם זה ניכר בעיקר אצל עסקים קטנים ובינוניים בהם בעלי העסק הם נותני השירותים או מייצרי המוצר ובמקביל נדרשים לנהל מערך שיווקי, לעקוב אחר הכנסות והוצאות וכן הלאה. כישרוניים ואכפתיים ככל שיהיו קשה מאוד ולעיתים אף בלתי אפשרי לתכנן, לנהל, לייצר וחוזר חלילה.

02.   מציאת מקורות מימון – כל עסק נגזר עליו במשך שנות חייו להזדקק להלוואה, אשראי, מימון לצרכים שונים. לעיתים לשם התפתחות, לעיתים להקלת ניהול התזרים בייחוד כאשר התמורה בעד העבודה ניתנת במועד מאוחר, לעיתים לשם שיווק ועוד. מרבית האשראי הזמין לעסקים הוא בנקאי עם ריביות גבוהות ולטווחים קצרים.

03.   רגולציה ובירוקרטיה – חסם זה מפריע לארגונים גדולים ועסקים קטנים כאחד. הוא יכול להיות לרועץ בעסקאות טרנס אטלנטיות ולמכשול עבור עסקים קטנים שם כל רגולציה משמעה הסטת משאבים מקידום העסק לביצוע פעולות שאינן מוכרות לו, פעמים רבות לא מובנות ואף נושאות סנקציות כספיות בצידן.

ככל שפער הרלוונטיות מצטמצם החסמים הללו אינם מסכנים את קיום העסק, להפך, הם מפתחים אצלו מנגנון של שדרוג מתמיד לשמירת השרידות, התפקוד והיעילות. אכן בעל עסק שלעצמו אינו יכול להימנע מפערי הרלוונטיות. מודעות לנושא הינה פתרון חלקי אך כדי להפוך את מאבק השרידות למאבק של שגשוג והצלחה דרושים יכולות וכלים שיאפשרו ראייה שונה ונאמנותם לא תהיה לאמץ את ראיית העסק אלא בירור מה לקוי וחסר בתפישת עולמו.

כלכלן לעסקים

עסקים מאושרים ובעיקר רלוונטים

HAPPY NUMBERS, פירמת ניהול עסקים וראיית חשבון מבית HAPPY NUMBERS GROUP מטפלת במנעד רחב של עסקים בכל ענפי המשק. החברה מספקת מגוון שירותים פיננסיים, אסטרטגיים, ארגוניים ועוד כאשר שירות הדגל שלנו "כלכלן לעסקים". ההבנה כי עסק הוא יציר דינאמי, מגיב, מושפע היא למעשה האסטרטגיה. במצב אופטימלי כל עסק היה מעמיד כלכלן לצידו שילווה אותו לאורך הדרך, שינבא לו את התחזית הכלכלית, שינתח עבורו את השוק והענף שיעמיד לו כלים פיננסים וניהוליים וכמובן ימקסם את הפיתוח העסקי. הלכה למעשה כ- 98% מהעסקים אינם יכולים לשאת בנטל ההוצאות.

צוות המומחים שלנו מונה עשרות אנשי מקצוע בתחומים שונים הנוגעים לניהול העסק תוך הבנה חד משמעית כי עסק מורכב משלל תהליכים וצרכים אשר קשורים זה בזה באופן הדוק. אין אפשרות לנתח עסק או לטפל בו אך ורק בהיבט הארגוני משום שההשלכות על ההיבט הכלכלי תהיינה מידיות. כמו כן אי אפשר לטפל בחלק הכלכלי מבלי להתייחס לחלק השיווקי וכן הלאה. בכל שלב בחיי העסק אלה בוחנים את הסביבה, הנסיבות, הנגזרות והשלכות של כל עסק פנימה ומחוצה לו. "כלכלן לעסקים" הוא שותף לדרך כאשר היעד לנגד עיניו צמצום פער הרלוונטיות עד כדי גרימת פער רלוונטיות למתחרים. גישה זו מאפשרת לנו לתת מענה ופתרונות מדויקים אשר יבטיחו בהכרח רווחיות מקסימלית, התפתחות, צמיחה ולידה מחדש. כלכלן לעסקים סולל תהליך ודרך התואמים לגילו של העסק, לצרכיו, למציאות החיצונית ולתמהיל האנושי המניע אותו.

עו"ד צעיר המקבל רישיון מחויב בהתמחות של כשנה וחצי רגע לפני שהוא יכול לעמוד באופן עצמאי. עסק חדש, על אף שיזמיו יכולים להיות בעלי ניסיון רב, זקוק לשותף מנוסה אשר יטמיע בעסק אסטרטגיה, ינהל עבורו נושאים פיננסיים, יטמיע תהליכי עבודה יעילים בכל שלב והחשוב מכל ישמור אותו רלוונטי. אילו לכל העסקים היה שותף כזה, אשר אינו חלק אורגני מעובדי החברה, מספר העסקים הנסגרים היה פוחת באופן דרמטי.

כלכלן לעסקים מונע את הזדקנות העסק ואת הניוון כתוצאה מכך. הוא מטפל בגורמי ההזדקנות כבר מיום היוולדו של העסק. הבחינה התמידית של המציאות העסקית הן בספקטרום הענפי והן בהיבטים הגלובאליים. ככל שנושא ההזדקנות נלקח בחשבון כבר בשלבים הראשונים ולעיתים אף ננקטים צעדי מנע. צעדים אלה יתורגמו לרוב על ידי הצרכנים כ"אמירה" או "בשורה" שמביא העסק בתחומו.
השינויים וההתאמה לסביבה ולמציאות שבה הוא פועל יוצרים גם הם בעיות. הכלכלן מסייע בפתרון הבעיות ומנגיש כלים ושירותים רלוונטיים לכל בעיה.

בעיות בעסק הן דבר טבעי – "צירי לידה" של רעיון חדש, "כאבי גדילה" בשלב הצמיחה. הבעיה האמתית מתחילה כאשר תופעות המאפיינות עסקים צעירים מתרחשות בעסקים ותיקים והעסקים מכוחה של שיגרה ושרידות מתרגלים למצב שאט אט ולעיתים כהרף עין הופך למדרון חלקלק. גם בעסקים רווחיים עשויות להיות בעיות, לעיתים סמויות, אשר ככל שגילו של העסק בוגר יותר והשלב בשל יותר הן עלולות לנוון אותו ולהביא לחדלותו. טיפול הולם בעסק, הבנת הגורמים לבעיה בהתאם לגילו של העסק ישמרו על חיותו של העסק.

אחד היתרונות הבולטים בכלכלן לעסקים הוא היכולת מחד להבין את העסק ממש כחלק פעיל בעסק ומאידך לבחון את העסק ביחס לתקופה, למתחרים ולמשק כולו מבלי לעשות אופטימיזציה למציאות העסק. הכלכלן מעורה במציאות העסקית, השיווקית והניהולית כך ששינויים ומגמות אינם איום מבחינתו ובאמצעות הכלים והניסיון הם הופכים להזדמנות אמתית עבור העסק – לעיתים אף בשורה חדשה שיביא עימו העסק ותהווה יתרון תחרותי מיידי.

הנטייה הטבעית שלנו היא לבחון כל חלק בעסק באופן נפרד. יש בעיה בגבייה או בעיה בשיווק וכן הלאה אך כמו כל מערכת העסק מורכב מאינספור תהליכים המחוברים זה לזה וקשורים זה בזה. הכלכלן משרטט אסטרטגיה ומענה תוך שהוא מתבונן בעסק כמערכת של תהליכים בלתי נפרדים בפרספקטיבה רחבה. בעיות בעסק לעולם יהיו רוחביות, בעיה מצביעה על כשלים נוספים בעסק.

שותפות, תהליך וצמצום פערי רלוונטיות

אלו הם סל הכלים של כלכלן לעסקים

שותפות

הכלכלן "שותף" לעסק, לעשייה, להבנה. לימוד העסק והבנתו נעשים מרצפת הייצור ועד להנהלה. המעורבות בעסק ניכרת על בסיס יומיומי מבלי להסיט את משאבי העסק מהעשייה. השותפות באה לידי ביטוי במעורבות, באכפתיות, בירידה לפרטים ובהסתכלות רחבה שאינה ממוקדת בתחום כזה או אחר.

תהליך

אין לנו פתרונות קסם, אבל יש לנו אסטרטגיה ותהליך. אסטרטגיה לעולם תהא שונה מעסק לעסק ומותאמת לשלב בו מצוי העסק ול DNA העסקי שלו. התהליך מייצר עסק בריא, דינאמי, שקול, מאורגן, יעיל ורווחי. התהליך משתנה ומתעדכן בהתאם לשינויים ולמציאות הדינמית. העסק רוכש כלים, יכולות ומיומנויות לקרוא את המפה ולהתבונן מבעד למשקפיים ביקורתיים.

פערי רלוונטיות

הכלכלן בקיא במגמות העסקיות, רואה למרחקים וניחן ביכולתו להתאים את העסק למציאות בשטח. ככל שאלה מתקיימים, פערי רלוונטיות לא יהוו חסם מבחינת העסק והוא יישאר, רלוונטי, פעיל ומניב תמיד.

מיותר לציין כי במרוצת השנים הפכה פירמת HAPPY NUMBES לנטוורקינג במובנה הקלאסי. רבים טועים לחשוב כי נטוורקינג רווי שיווק ומאמץ, אך HAPPY NUMBES טוותה רשת גדולה של אנשים, קשרים ועסקים בעלי אינטרסים חופפים. עסקים אצלנו נהנים מאותה רשה ויכולים לתרום, לשתף פעולה ולהפרות זה את זה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

HAPPY
NUMBERS

רווח יכול לעשות אותך מאושר

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי
בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech.
עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.
נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי

בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech. 

עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.

נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

HAPPY
NUMBERS

רווח יכול לעשות אותך מאושר

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי
בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech.
עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.
נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי

בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech. 

עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.

נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

HAPPY
NUMBERS

רווח יכול לעשות אותך מאושר

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי
בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech.
עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.
נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

נכתב על ידי אסף כהן
יזם ואיש עסקים ישראלי

בעל השליטה בקבוצה HAPPY NUMBERS Grp ומייסד – Happy Numbers LTD, Contro Numbers LTD ו Happy Tech. 

עסקיו מתפרשים על כלל התחומים הנוגעים לניהול העסק הן בהיבט הארגוני, הפיננסי והטכנולוגי.
בעשור האחרון עסקיו מטפלים באלפי עסקים כאשר המוטו של הארגון “רווח יכול לעשות אותך מאושר”.

נוסף לכך, מנצח על הסטרטאפ Control Numbers LTD מבית Happy Tech פלטפורמה מולטי דיסציפלינרית לניהול משאבי הארגון.

Hello.

סמנו על מה תרצו לדבר איתנו ובאיזה דרך תרצו לדבר.

שירותי כלכלן לעסקים

שירותי אשראי ומימון

שרותי רגולציה

שירותי פיתוח ארגוני ועסקי

שירותי סטרטאפיים ויזמות

אחר

הנהלת חשבונות חד צידית

מתמחים בהנהלת חשבונות המתאימה לעוסקים פטורים ולעסקים קטנים. רישום הוצאות והכנסות של העסק, מתוכו ניתן להפיק דוחות למע"מ ולמס הכנסה עפ"י חוק. ככל שהנהלת החשבונות החד צידית מתנהלת באופן ומשולמים מיסים בהתאם תקין ניתן להפיק אישור ניהול ספרים וכן ניכוי במקור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הלוואות מקרנות מדינה

יזמים, חברות, תעשיינים, יצואנים, חקלאים, עמותות ועוד יכולים לקבל הלוואה בערבות מדינה. המומחים שלנו, יתאימו עבורכם את המסלול המתאים ביותר, ימלאו את הטפסים, יכינו את המסמכים, יבחרו את הבנקים המתאימים ויעמדו מול הגורמים הרלוונטיים עד לקבלת ההלוואה באופן המהיר ביותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סיוע להגדלת הפריון והחדשנות בקרב עסקים קטנים

משרד הכלכלה והתעשייה קבע יעד לצמצום פערי הפריון החדשנות בין העסקים הגדולים לקטנים ולבינוניים. קיימות תוכניות והטבות לעוסקים בתחומי מסחר ושירותים, המעוניינים להגדיל את הפריון של העסק או לקדם תהליכי חדשנות. הטמעת טכנולוגיות חדשות, שיפור מערך הניהול, השיווק ועוד. המומחים שלנו, יתאימו עבורכם את המסלול הרלוונטי, יוודאו עמידה בתנאי הסף וילוו עד קבלת הסיוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מסלול תנופה

יזמים פרטיים וחברות חדשות העוסקים בכל ענפי התעשייה יכולים להסתייע בראשית דרכם במענקים שונים הניתנים במסלול תנופה של רשות החדשנות. המענקים מיועדים לגיבוש הרעיון הטכנולוגי, הוכחת ישימות עסקית, בניית אבטיפוס וכיוצ"ב. המומחים שלנו ימלאו עבורכם את הטפסים, יכינו את המסמכים וילוו אתכם על לקבלת המענק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית לקידום המיחשוב בתעשייה

מפעלים יצרנים ובעלי עסקים המעוניינים להגדיל את כושר התחרויות והרווחיות, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מסייעת במימון מיוחד לתוכניות קידום המחשב או הטמעת טכנולוגיות ייצור מתקדמות. הכלכלנים שלנו יכינו תכנית מחשוב מפורטת המציגה תוצאות בעלות פוטנציאל עסקי וילוו עד קבלת הסיוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית מותאמת לפילטרופיה

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מימון לייבואנים

ספקים רבים מחו"ל דורשים תשלום במזומן. קיימת אפשרות לגייס הלוואה לטובת מימון ייבוא בערבות מדינה. כמו כן ניתן לקבל מימון לצורך ביצוע עסקאות מהבנקים. הכלכלנים שלנו ימליצו על האפשרות המתאימה ביותר לפעילות העסק. יכינו את המסמכים הדרושים ויוודאו תנאי הלוואה וריביות הוגנים ונוחים מהבנקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הלוואה לעסקים חדשים

קיימים בנקים ומוסדות פיננסיים רבים המעמידים הלוואה לצורך הקמת עסק חדש. הכלכלנים שלנו ייבחנו את הזכאות שלכם בהתאם לתנאים השונים, ימליצו על הגורמים המועדפים וילוו את התהליך כולו עד קבלת ההלוואה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אשראי פילטרופי

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול מדיניות אשראי מול הבנקים

הבנק הוא שותף מרכזי לפעילותו של העסק. ניהול מדיניות אשראי נכונה עשויה לסייע בפעילות השוטפת. הצוות שלנו ייבחן את עלויות האשראי, ייבחן את פיזור תיקי האשראי, יבדוק אפשרויות לניצול נכסים שוטפים או קבועים כבסיס לאשראי נוסף. התאמת מסגרות האשראי לצרכי המימון בפועל ועוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מימון לרכש

באמצעות קבלת מימון רכש וספקים, העסק ממשיך לתפקד בצורה שוטפת ואף להתפתח ולהתקדם באופן רווחי. הצוות שלנו יבחן מהו המימון הנכון, ינהל מו"מ לשם השגת התנאים הטובים ביותר, יכין את המסמכים הרלוונטיים וכן ינחה את העסק כיצד להשתמש במימון באופן אופטימלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קרנות ייעודיות

קרן דרומה צפונה, קרנות הסוכנות היהודית, קרן נתן, קרן קורת, קרן נס, קרן סולם ועוד. כל אלה מעניקות מדי שנה הלוואות בסך מיליארדי שקלים ליזמים, יזמים מעוטי יכולת, עסקים בהקמה, סטארטאפים, עסקים בפריפריה ועוד. הצוות שלנו ינתח את העסק ופעילותו ויבחר את הגורם המתאים ביותר לצורך קבלת הלוואה. הצוות ימלא את הטפסים, יכין את המסמכים ויעמוד מול הגורמים הרלוונטיים עד לקבלת ההלוואה באופן המהיר ביותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מענק תפעול וקידום עיצוב תעשייתי

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, הרשות לחדשנות, רשות ההשקעות, מנהל סחר חוץ ועוד מעניקים הטבות מסוגים שונים לעסקים המשקיעים בעיצוב תעשייתי. מענקים לצורך מימון הוצאות להשתתפות בתערוכות, סיוע בהשתתפות שכר העובדים, מענקים למחקר ופיתוח ועוד. המומחים שלנו מעודכנים במענקים וההטבות השונים, יתאימו עבורכם את התכנית הרלוונטיות וילוו אתכם עד לקבלת המענק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית לקרנות

כחלק מתנאי הסף לקבלת מימון בערבות מדינה או הלוואות מקרנות ייעודיות יש להגיש תכנית עסקית. התוכנית העסקית נבחנת על ידי הגוף המתאם והבנק או לחלופין הקרן. התכנית מהווה את הבסיס לבחינת הבקשה. הכלכלנים שלנו יכינו תכנית מקיפה הכוללת את בדיקת העסק והתאמתו לתנאי הקרן, ניתוח הדוחות הכספיים, מודל עסקי, תכנית החזרים ועוד. נוסף לכך תתקיים הכנה לפגישות עם הכלכלן מטעם הקרן ועם הבנק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תזרים מזומנים

הדוחות רווחים, המחזור גבוה, אבל בפועל הארגון מוגבל בתפעול היומיומי, תשלומים מתעכבים והתרחבות לא מתאפשרת. תזרים מזומנים הוא אופן זרימת התקבולים בארגון. ניהול לקוי של התזרים עלול לגרום לקריסתו של עסק רווחי ומצליח. הכלכלנים שלנו מנהלים את התזרים ומותירים בעסק די כסף על מנת לשלם התחייבויות שוטפות ולאפשר לו צמיחה. כחלק מניהולו – מעקב אחר גביה, תזמון הוצאות באופן חכם וריאלי וכו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אשראי בנקאי

אשראי הוא גורם מרכזי בהצלחת העסק. אשראי חיוני לצמיחת העסק, פיתוחו, התרחבותו, ביצוע השקעות ועוד. אשראי בנקאי לעסקים הוא שיטת מימון עקיפה המסייעת לעסקים רבים. אשראי עסקי מבנקים מוערך בהיקף של מאות מיליארדי שקלים מדי שנה. המומחים שלנו יבחנו את הפעילות, ינתחו את הפעילות הפיננסית וימליצו על האשראי הרצוי וכן יטפלו בתהליך קבלתו אל מול הבנק הרלוונטי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית לבנקים

הבנק מעוניין לתת אשראי אך הוא אינו נותן אשראי במהירות או בתנאים טובים בהכרח, קל וחומר כאשר מדובר בענף בסיכון גבוה. המומחים שלנו יבחנו וינתחו את העסק מקצה לקצה ויכינו תכנית עסקית אשר תכליתה להציג לבנק שבעסק קיים פוטנציאל רווחי טוב ובפרט עם קבלת ההלוואה אשר תגרום להגדלת הרווחיות. התכנית תכלול תיאור היסודות הפיננסיים, תכניות הצמיחה, ההזדמנות שנקרתה בפני הלקוח ועוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מימון לרכישת ציוד

רכישת ציוד לעסק עלולה להכביד עליו, אולם נטילת הלוואה ייעודית או קבלת מימון ייעודי מאפשרת לו להתקדם ולהפחית את הסיכון הפיננסי, מבלי להקצות הון אישי. הצוות שלנו יבחן מהי "הלוואת מימון ציוד" הכדאית ביותר לעסק, יכין את המסמכים הרלוונטיים, יתכנן את פריסת התשלומים וינהל מו"מ אל מול המוסד הכספי לצורך קבלת התנאים הטובים ביותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תקציב מול ביצוע

התקציב נועד להקצות משאבים לכל חלק בארגון או בעסק באופן מבוקר, ריאלי, פרופורציונאלי ונכון. התקציב ישתנה בהתאם לנפח פעילותו של העסק. מלבד הכנת התקציב שהיא קריטית שכן היא תגדיר את הפעילויות השונות – חשובה הבקרה. הכלכלנים שלנו מקיימים ישיבות תקופתיות על דיווחי התקציב, בוחנים ניצול מלא של הסעיפים, מבררים חריגות ומיישמים מסקנות באופן מידי. התקציב חי ונושם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

דו"ח ספקים

ספקים ונותני שירותים הם "חמצן" לעסק. חשוב לנהל את הנושא באופן מבוקר ומסודר. הכלכלנים שלנו מפיקים דו"ח לחודשי פיו יש לבצע להם תשלומים בהתאם לתנאי התשלום שנקבעו עמם וכן בהתאם ליכולת התזרימית. כמו כן נבדקות החשבוניות לתשלום – קבלת הסחורה או השירות וכן שהתעריפים בהתאם למחירון שניתן. יתרה מזאת, הכלכלנים מזהים את הספקים הדומיננטיים ומצבים בהם יש לבחון חלופות אחרות וכו'

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול פרויקטים

פרויקטים מורכבים מתמהיל של משימות, יעדים, משאבים, רכש ועוד. לפרויקטים יש השלכות משמעותיות על הארגון. הערכה פיננסית שגויה של אחד מרכיבי הפרויקט או לחלופין ביצוע חורג מהתקציב עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך. הכלכלנים שלנו מכינים את התקציב לאור יכולותיו של הארגון וכן לאור דרישות הפרויקט, קובעים את תנאי התשלום בהתאם לשוק ובהתאם לסיכונים ומלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תמחיר ותמחור

מחיר משפיע על רווחיות העסק באופן ישיר. המחיר צריך להיות רווחי מחד ולשקף את המוצר מאידך. אין כללי זהב לקביעת מחיר, אין נוסחה קבועה מראש – דרושה כאן חשיבה אסטרטגית ופיננסית. הכלכלנים שלנו אוספים נתונים, מחשבים עלויות ייצור, מכירה ואספקה ולמעשה יוצרים מערכת תמחיר. לאחר מכן נידונים שיקולים אסטרטגיים ושיווקיים תוך שימת לב לשוק ובסופו של תהליך נקבע המחיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סיוע לעסקים חברתיים

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, קרן דואליס, קרן קורת ועוד מעניקים סיוע לעסקים חברתיים המעסיקים, משקמים ומכשירים אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. כחלק מתוכניות הסיוע מוקצות תרומות, השקעות, הטבות ומענקים וכן הלוואות. המומחים שלנו מעודכנים בתכוניות השונות, יתאימו עבורכם את התוכנית הרלוונטית בהתאם לתנאי הסף וילוו אתכם עד לקבלת המענק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרזנטציה למשקיעים

מוצר ייחודי או רעיון מבריק לא די בהם. אופן הצגתם למשקיע היא שתכריע את גורלו של הרעיון. הצוות שלנו מכין פרזנטציה מקיפה, מעמיקה, איכותית ומדויקת, המבוססת על תכנית עסקית. הפרזנטציה היא הרושם הראשוני שמקבל המשקיע ולכן חשוב לעשות זאת באופן מקצועי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

נהלי עבודה

נהלי עבודה הנם כללים והגדרות לתהליכי העבודה. מטרתם ליצור אחידות ובהירות ובכך להביא יעילות, מיצוי משאבים, מזעור טעויות, הגברת מוטיבציה ועוד. נהלי עבודה חייבים להיות מותאמים לארגון הספציפי ולתנאים בו. המומחים שלנו בוחנים את הפעילות, מנתחים את הארגון ויוצרים נהלים יעילים, ברורים, מגדירים את התהליכים, השיטה לביצוע, בעלי האחריות וחלוקת העבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרזנטציה לבנקים

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי הוא הרבה מעבר לחוויה הוויזואלית, ללוגו או לשם. המיתוג משפיע על הצרכן אך במקביל גם על כל רבדי העסק. מיתוג עסקי מבוסס על אסטרטגיה מקיפה ויכולת לספק את ההבטחה המותגית. המומחים שלנו, מזהים את נקודות המפגש עם הצרכנים, הספקים והעובדים, חוקרים ומזהים את הקונספט הנכון ומגדירים שפה חדשה וייחודית- כל אלה יוצרים מיתוג העסקי ואסטרטגיה להחדרתו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניתוח מתחרים

מתחרים אינם מהווים בהכרח תחרות. יש לבצע מיפוי מדויק של השוק ללמוד את המתחרים ולנתח את אופי התחרות. הכלכלנים שלנו ימפו את המתחרים המשמעותיים, יבחנו את נפח השוק שלהם, יגדירו מי עשויים להיות מתחרים פוטנציאלית בעתיד ועוד. הכלכלנים יתכננו אסטרטגיה מתאים לנטרול חסמים וכן כיצד לנצל את התחרות לטובת העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אסטרטגיית מס

יזם נבון יצטייד באסטרטגיית מס המותאמת למודל העסקי בשלבים הראשונים. בניית האסטרטגיה עשויה לתרום ולהשפיע על המודל העסקי. הכלכלנים שלנו מפתחים את אסטרטגית המס הנכונה עבור הסטרטאפ תוך התייחסות להשלכות מס על גיוס ההון הראשוני, מתן אופציות לעובדים, הקצאות תפקידים, קשר בין חברות ועוד. כמו כן הם עוקבים אחר ההתפתחות של הסטרטאפ ומעדכנים את האסטרטגיה בהתאם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול תוכניות אופציות לעובדים

הכלכלנים שלנו מעניקים המלצות מקצועיות ומקיפות לניהול תוכניות אופציות לעובדים, חלוקת הטבות מבוססות הון לעובדים ועוד. ההמלצות מתבססות על ניתוח ובחינה של היבטי המס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הערכת שווי

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פילוח שוק

צמתים מהותיים בחייו של הסטרטאפ מחייבים פילוח שוק. באמצעות פילוח השוק מזהים פלחי שוק מרכזיים ובוחרים אותם כמטרה לצורך החדרה או התרחבות. הכלכלנים שלנו מפלחים את השוק על פי פרמטרים שונים בהתאם למוצר. התוכנית השיווקית תתבסס על הפילוח, ככל שהוא מדויק – יהיה קל להכין מסרים שיווקיים לכל פלח שוק שהוגדר כרלוונטי ואופיין כהלכה 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניתוח מודלים

מודלים כלכליים מספקים אומדנים ותחזיות על סמך מאפייני השוק, מגמות כלכליות בישראל ובעולם ועוד. באמצעות המודלים ניתן לבחון את התכנותו של רעיון חדש וכן את יעילותו של עסק קיים. מלבד המודלים המוכרים, הכלכלנים שלנו פיתחו מודלים אקונומטריים המאפשרים לבחון התפתחות המוצר או השירות, השכר, התעסוקה, הצריכה ועוד תוך התאמה לייחודיותו של המקרה הספציפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרזנטציה שיווקית

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית למשקיעים

משקיעים מעוניינים בוודאות. תכנית עסקית היא הכלי המרכזי, מפת הדרכים המגדירה באופן מדויק את היעדים, המטרות, האסטרטגיה והכדאיות – אשר ישכנע את המשקיע. הכלכלנים שלנו יכינו תוכנית עסקית מעמיקה, מקיפה, ברזולוציה פרטנית הכוללת ניתוח ריאלי ואובייקטיבי של הרעיון או העסק מקצה לקצה, תוך התייחסות לעיקרי הנושאים אשר לרוב מעניינים את המשקיע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול סיכונים

רק 4 סטרטאפים מכל 100 מצליחים. כחלק מבחינת היתכנות וכדאיות הסטרטאפ יש לנתח את הסיכונים. הסיכונים עלולים להשפיע על הפעילות העסקית, הצרכנים והסביבה. הכלכלנים שלנו מנתחים ומזהים סיכונים שצריכים להיות מנוהלים בתשומת לב. הניתוח מתבסס על נתונים ורשומות, חוות דעת וכן על מקורות כמותיים ומקורות סמנטיים. בתום הערכת הסיכונים מפתחים הכלכלנים אסטרטגיות להפחתתם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרזנטציה למשקיעים

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרזנטציה לבנקים

תחילתו של כל רעיון עסקי מחייב את אמונו של הבנק הן לצורך קבלת מימון והן לצורך קבלת אובליגו. צוות המומחים שלנו מכין פרזנטציה מקיפה, מעמיקה, איכותית ומדויקת, המבוססת על תכנית עסקית. הפרזנטציה משקפת את המנהיגות והחוזקות של היזם ומעניקה לבנק פרספקטיבה רחבה לגבי כדאיות העסק והפוטנציאל הגלום ברעיון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קרנות לחברות הזנק

הרשות לחדשנות מסייעת לחברות הזנק בהלוואות ומענקים שונים. מסלול קרן המו"פ, מסלול תנופה, מסלול חממות טכנולוגיות, כסף חכם ועוד. הכלכלנים שלנו יבחנו את האפשרויות וההתאמה לתנאי הסף, ימלאו את הטפסים, יכינו את המסמכים וילוו את התהליך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מענקים לחברות הזנק

תוכנית המסגרת האירופית למחקר וחדשנות Horizon, הרשות לחדשנות ועוד. לכל אלה מסלולי תמיכה ומענקים לסטרטאפים. מלבד ההיבטים הכלכליים לתוכניות אלה אינספור יתרונות נגישות ומוניטין לשווקים בארץ ובחו"ל, היכרות עם ספקים, היכרות עם לקוחות פוטנציאלים וכו'. הכלכלנים שלנו יתאימו את המסלול הנכון, ימלאו את הטפסים והמסמכים וילוו את התהליך עד סופו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית ליזם

תכנית עסקית עבור היזם היא השלב בו חלום הופך למציאות. לעיתים רבות רעיון נשאר בגדר פוטנציאל בלבד. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי הושקעו משאבים בפיתוח הרעיון עצמו. הכלכלנים שלנו מכינים תכנית עסקית הבוחנת את השוק, הגדרת מדויקת של המוצר בעיקר אם אינו קיים בשוק, מודל לפעילות העסקית, מקרים ותגובות, תכנית עבודה, צפי פיננסי ועוד. התוכנית מייצרת ליזם אבני דרך ברורות ויסודיות להגשמת החלום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית למשקיעים

משקיעים מעוניינים בוודאות. תכנית עסקית היא הכלי המרכזי, מפת הדרכים המגדירה באופן מדויק את היעדים, המטרות, האסטרטגיה והכדאיות – אשר ישכנע את המשקיע. הכלכלנים שלנו יכינו תוכנית עסקית מעמיקה, מקיפה, ברזולוציה פרטנית הכוללת ניתוח ריאלי ואובייקטיבי של הרעיון מקצה לקצה, תוך התייחסות לעיקרי הנושאים אשר לרוב מעניינים את המשקיע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מענקים - החוק לעידוד השקעות הון

מפעלים תעשייתיים, המייצאים לחו"ל ומעוניינים להקים מפעל או להרחיבו באזור עדיפות לאומית או להעתיק את מיקומם לאזור עדיפות לאומית יכולים להנות מסיוע. משרד הכלכלה והתעשייה מעניק מענקים כדי לעודד השקעות ויוזמה כלכלית באזורי עדיפות לאומית וכן מקנה סיוע כספי בגין השקעות עבור ציוד יצרני, מבנים ורכוש קבוע. הכלכלנים שלנו יבחנו את האפשרויות, ימליצו על כדאיות הפעולה וילוו את התהליך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קרנות לחברות הזנק

הרשות לחדשנות מסייעת לחברות הזנק בהלוואות ומענקים שונים. מסלול קרן המו"פ, מסלול תנופה, מסלול חממות טכנולוגיות, כסף חכם ועוד. הכלכלנים שלנו יבחנו את האפשרויות וההתאמה לתנאי הסף, ימלאו את הטפסים, יכינו את המסמכים וילוו את התהליך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אופטימיזציה של דרכי השימוש בידע

חברות וארגונים צוברים ידע ומידע עצום, אך מתקשים לנטר אותו, להשתמש בו ולמפות את החיוני והאסטרטגי. ידע מאפשר לארגון למידה, ניתוח והפקת לקחים, שיפור תפוקה, ייעול זמני תגובה ועוד. המומחים שלנו מגדירים את מוקדי הידע בארגון ומפתחים אסטרטגיה טכנולוגית לשימור ידע באופן איכותי ונכון, שיתוף ידע עם הגורמים הרלוונטיים והכל תוך שימת דגש על אבטחה ברמה גבוהה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ספר חברה

ארגון מורכב מאינספור משתנים – חזון, יעדים, מטרות, היררכיה, הגדרות תפקיד, נהלי עבודה, ספקים, לקוחות, ממשקים חיצוניים ועוד. ספר חברה הוא "הוראות ההפעלה" של הארגון. הוא שמש את הארגון לצרכים רבים במהלך חייו – החל מקליטת מנהלים ובכירים, בעת מכירה או מיזוג, וכן כאשר מציגים את הארגון לבנק או למשקיע. בהתאם לספר החברה נגזרת התוכנית העסקית, נבחנים היעדים וכן יעילותו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

צמצום פיגורי הנהלת חשבונות

תוצאה מסתברת של מציאות שכיחה כמעט בכל חברה. פערים בהנהלת חשבונות עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך, לפיכך רצוי להימנע מהם. כאשר מסתמנת סיטואציה כזו יש לנקוט בכל האמצעים הנדרשים כדי לייצב את ספרי החברה, אחד הפתרונות היעילים הינו מיקור חוץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עריכת דוחות כספיים

המומחים שלנו מספקים שירותי ביקורת תוך שימת לב לסטנדרטים מחמירים. עריכת דוחות כספיים שנתיים ורבעוניים בהתאם לדרישות החלות. הדוחות הכספיים הם כלי ניהולי חשוב באמצעותם נידונות סוגיות מהותיות, סוגיות חשבונאיות וסוגיות ניהוליות. בתום התהליך יסייעו המומחים במינוף התובנות ובאופן הטעמתן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רשיון למסחר רכב

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חלוקת דיבידינדים

חלוקת משאבי החברה לבעלי מניות הינו אירוע דרמטי ובעל השלכות על הדוחות הכספיים ועל הדיווחים לרשויות המס. רואי החשבון שלנו בקיאים בחוקים ויסייעו לעסק לבצע זאת בעיתוי הנכון ובאופן שיטיב עם החברה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פתיחת חברה ברשם

חברה בע"מ מהווה ישות משפטית נפרדת, פעמים רבות זו הבחירה הנכונה בהתאם להיקף הפעילות וכן כדי למתג את הפעילות והמוניטין. המומחים שלנו ידונו ביתרונות הקמת חברה בע"מ בהתאם לפעילות הספציפית וכן מרגע קבלת ההחלטה יטפלו בהקמתה, ייצרו קדימות בטיפול הבקשה לאור העומסים אצל רשם החברות, מזעור ההוצאות המשפטיות והחשבונאיות, ניסוח התקנון ומזעור הבירוקרטיה בתהליך

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

גילוי מרצון

הזדמנות יוצאת דופן לחייבים במס ונושים שונים שלא מסרו דיווח מסודר על הכנסותיהם ולא שילמו עבורם מס, לתקן את הדיווחים ולשלם. הצוות שלנו מלווה את הנישום לאורך כל ההליך החל מבקשת הבקשה, ניהול המו"מ מול פקידי השומה וכלה בחתימה על הסכמי שומה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

דו"ח בעלי שליטה

מדי מספר שנים נדרשים עצמאים להגיש הצהרת הון. הצהרת ההון היא תמונת מצב של נכסים והתחייבויות העצמאי. הצהרת הון משמשת את מס הכנסה לבדוק האם השינויים שחלו במהלך השנים, בין הצהרת ההון הראשונה והשנייה, באו דרך הכנסותיו. זו אינדיקציה למלחמה בהון השחור וכן בירור האם ההכנסות דווחו כחוק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מיסוי חברות

מתן פתרונות לסוגיות מיסויות המתעוררות בנקודות קריטיות בחיי העסק וכן באופן שוטף. הבחינה מבוססת על האסטרטגיה של העסק בכלל והשלב הספציפי בו הוא מצוי בפרט. במסגרת הבחינה נידונות סוגיות מגוונות וביניהן: מיסוי רווחי הון, הטבות ותמריצים, סיוע בהכנת דיווחים לרשויות וכיוצ"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנון מס

פתיחת חברה, השקת פעילות עסקית חדשה, מכירת חברה, עסקה גדולה, הגשת דו"ח שנתי, עסקים משפחתיים, מינוף גבוה – כל אלה מחייבים תכנון מס. רצוי לחשב מראש את הפעילות והשלכתה מבחינת מיסוי. שימוש בחוקים והזכויות בחוק לצורך הקטנת גובה המס הכולל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרה רולינג

פרה רולינג החלטת מס מקדמית. ניתן לבקש מרשויות המס את התייחסותן בנוגע לפעולה עסקית מתוכננת. הרשות תודיעה לעסק מהי עמדתה. המומחים שלנו עוסקים בפרה רולינג ובאמצעותו מקטינים ממזערים מרכיבים של אי וודאות וכן מבטיחים ניהול סיכונים נבון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הבטי מיסוי במסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני מחייב דיווח לרשויות המס. מסחר הנעשה כולו דרך האינטרנט החל מיצרנים וספקים בחו"ל וכלה בצרכני קצה בחו"ל – מחויב בדיווח לרשויות המס. עסק קטן כגדול מחויב לדווח לרשויות בישראל ולבחון את חבות המס בגין ההכנסה החייבת. מומחי המיסים שלנו יבחנו את החסרונות והיתרונות בהתאם לסוג הפעילות הנבחר, היקפו וכיוצ"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ביקורת דוחות כספיים

רואי החשבון שלנו עורכים ביקורת פרקטית וייחודית. במסגרת הביקורת נלמד העסק על בוריו כדי להבין את הערכים החשבונאיים דה פקטו. כל ערך מספרי מחייב מבחינתנו בחינה מעמיקה של המשמעויות הניהוליות והתפעוליות הנוגעות לו. הביקורת נעשית בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

טופס WBEN

רשויות המס בארה"ב מקפידות על הגשת דוחות לחברות זרות (שאינן אמריקאיות) וחלה עליהן חובת הדיווח. במסגרת חוק ה-FACTA מחויבים גופים פיננסיים ורשויות המס בישראל להעביר לרשויות בארה"ב מידע רלוונטי. רצוי להיוועץ בגורמים מקצועיים במילוי הטופס שכן למילוי הטופס וסיווג החברה חשיבות רבה וכן הגדרת גובה ניכוי המס במקור שינוכה כאשר מועברים תקבולים מארה"ב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הצהרת הון

מדי מספר שנים נדרשים עצמאים להגיש הצהרת הון. הצהרת ההון היא תמונת מצב של נכסים והתחייבויות העצמאי. הצהרת הון משמשת את מס הכנסה לבדוק האם השינויים שחלו במהלך השנים, בין הצהרת ההון הראשונה והשנייה, באו דרך הכנסותיו. זו אינדיקציה למלחמה בהון השחור וכן בירור האם ההכנסות דווחו כחוק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אישורים למוסדות ובנקים​

מוסדות, רשויות שונות וגופים ציבוריים מחייבים כחלק מהליך כזה או אחר אישור רואה חשבון כדי לשרטט תמונת מצב ולהסתמך על אישור גורם מקצועי. אישורים שכיחים – מחזור עסקי שלא עולה על סכום מסוים, אישור הכנסות, אישור לצורך בקשות למענקים, תנאי עמידת סף של מכרז לצורך הצגת כשירות הלקוח, אישור ניהול ספרים, אישור על אי פעילות החברה ועוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול כספי קבוצות רכישה​

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הערכת שווי

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ בהקמת חברה חדשה

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ביקורת פנימית

קבוצת ביקורת מהמובילות בארץ בוחנת באופן מקצועי ומעמיק את פעילויות העסק המבוקר באופן אובייקטיבי המסייע לעסק לבחון היבטים חדשים, יישום מדיניות וקיום החלטות, שימוש במשאבים פיננסיים, ייעול הון אנושי, עבודה בהתאם לחוקים ורגולציות. מסקנות אופרטיביות לתיקון ליקויים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חשבות שכר

חשבי שכר מהשורה הראשונה אחראים לחישובי המשכורת לעובדים בעסקים ובארגונים תוך שימת לב ודקדקנות בכל הנוגע לזכויות השונות. התמקצעות בכל החוקים והתקנות שעל פיהם יש לנכות ולזכות את העובדים באופן שיגרום למידת האפקטיביות והתפקוד של העסקים והארגונים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חשבות שכר במיקור חוץ

חשבי השכר שלנו יעדכנו אופן שוטף של ההנהלה בשינויים בחוק ובפרקטיקה הנוהגת תוך התאמתם לצרכי העסק. מזעור טעויות וחשיפות משפטיות של העסק. סוגיית השכר נשמרת באופן פרטי ודיסקרטי ומונעת היווצרותם של מתחים מיותרים בעסק. קל וחומר כאשר חוזי העסקה כוללים הטבות שאינן אחידות וכן נדרש לחשב אותם נכונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הנהלת חשבונות כפולה

מתמקצעים בהנהלת חשבונות המתאימה לעצמאים בעלי מחזור כספי גדול, חברות בע"מ, ארגונים ועמותות. רישום כפול של כל עסקה וכן ניהול מנגנון חובה וזכות. ניהול מעקב מדויק אחר פעילות הבנקים, קופה, לקוחות, ספקים וכן חייבים וזכאים אחרים וכו'. ניתן להפיק דוחות למע"מ ולמס הכנסה עפ"י חוק. ככל שההתנהלות תקינה ניתן להפיק אישור ניהול ספרים וכן ניכוי במקור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רשיון יבוא

קיים מגוון רישיונות רחב לייבוא מוצרים, כאשר לכל רישיון תנאים ודרישות שונים. המומחים שלנו ישקלו כל מקרה לגופו, יתאימו את הרישיון הרלוונטי לפעילות ולהיקפה. הצוות ילווה את תהליך הנפקת הרישיון אל מול הרשות המוסמכת להנפקתו. בנוסף ייבחנו היבטי המס (מע"מ, מכס ומס קניה)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

טופס 50 לקבלנים

אישור כללי לחברה קבלנית הניתן על כל הפרוייקטים אשר מבוצעים על ידה. תוקף האישור הינו לשנת מס אחת ולכן יש להגיש בקשה מדי שנה. הצוות שלנו יוודא כי החברה עומדת בתנאים הנדרשים וכן ימלאו את הטפסים הנדרשים (טפסים 701 ו-702) וימציאו את האישורים הנוגעים לנתונים הפיננסים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הטמעה ובקרת תהליכים

נהלים ותהליכים הם רכיב מרכזי בהצלחת הארגון. שיפור ארגוני מסתיים בד"כ בהמלצות אופרטיביות ממוקדות לשיפור תהליכים, אך בפועל הדברים לא מבוצעים. צוות המומחים שלנו מתמחה בהטמעת הנהלים והנחיות העבודה תוך הצגת התועלת הנובעת מהשינוי לכל דרגי הארגון. אך לא די בהטמעה, כדי שהתוצאות יהיו אפקטיביות יש לבצע בקרה מתמדת (כמותית ואיכותית) וכן הגדרת מדדי הצלחה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול חברה בחו"ל

הנהלת החברה ראוי שתתמקד בניהול הפעילות ובפיתוח העסק. הצוות שלנו יתמודד עם האתגרים הפיננסיים, יעניק הכוונה פרטנית ואופטימלית בהתאם לאופי הפעילות העסקית והמיקום הגיאוגרפי. הנהלת חשבונות, אסטרטגיה פיננסית, דוחות הנהלה חודשיים, דוחות, מיסוי, יצירת קשר עם מוסדות ממשלתיים ועוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פתרונות דיגיטליים אינטגרטיבים

המאה ה-21 היא עיצומה של המהפכה הטכנולוגית, ארגונים ועסקים מחויבים לצמצם פערי רלוונטיות. המומחים שלנו מפתחים אסטרטגיה וארכיטקטורה דיגיטלית לעסק תוך שמירה על חזון העסק והייחודיות שלו. המומחים משלבים טכנולוגיות ופלטפורמות (CN erPL) לניהול ותפעול הארגון מקצה לקצה. פתרונות אלה מייעלים, חוסכים ומעצימים את הצלחתו של הארגון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי הוא הרבה מעבר לחוויה הוויזואלית, ללוגו או לשם. המיתוג משפיע על הצרכן אך במקביל גם על כל רבדי העסק. מיתוג עסקי מבוסס על אסטרטגיה מקיפה ויכולת לספק את ההבטחה המותגית. המומחים שלנו, מזהים את נקודות המפגש עם הצרכנים, הספקים והעובדים, חוקרים ומזהים את הקונספט הנכון ומגדירים שפה חדשה וייחודית- כל אלה יוצרים מיתוג העסקי ואסטרטגיה להחדרתו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול משא ומתן עסקי

במהלך חיי העסק צמתים רבים המחייבים אותו משא ומתן אל מול גורמים שונים. משא ומתן מול ספקים, משא ומתן לקראת השקעה חדשה או עסקה, משא ומתן לקראת שותפות או לצורך מכירה או קניה. ניהול משא ומתן עסקי מחייב כישורים וניסיון. המומחים שלנו, לומדים את המקרה והגורם הניצב מולם, מפתחים אסטרטגיה לצורך השגת האינטרס המבוקש וקובעים אבני דרך מהותיות שיבטיחו את השגת היעד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ במיזוגים ורכישות

מיזוג או רכישה הם החלטות הרות גורל. ראשית יש לבחון את כדאיות ההחלטה ולנתח את המשמעויות הנגזרות ממנה הן בהיבטים פיננסים והן בהיבטים תפעוליים. לכשהתקבלה החלטה, המומחים שלנו מלווים את התהליך כולו, נותנים פתרונות עסקיים, אסטרטגיים, מיסויים וכלכליים. אסטרטגיית רכישה או מיזוג היא הכרח אולם חשיבות עליונה לדרך הניהול וביצוע התהליכים בהתאם לאסטרטגיה עד ביצוע העסקה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ בהקמת חברה חדשה

אחרי השלב הבירוקרטי לרישום החברה ברשם החברות צריך להתחיל בהגשמת החלום. השלבים הראשונים הם הקריטיים ביותר כיוון שהם מתווים ומשליכים על המשך הפעילות כולה. הכלכלנים שלנו מנהלים תהליך מבוקר ומדויק הן בנוגע לגיוס כוח אדם, תוכניות עבודה, התנהלות פיננסית, אשראי דרוש, הגדרת תקציב ריאלית ועוד. רק עשייה מבוקרת ומדויקת מבטיחה הצלחה, יעילות ובהכרח רווחיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ביקורת חוצת ארגון

השינויים שעוברת הכלכלה מחייבת כל ארגון לבחון את עצמו בכל הרבדים ולא רק בתחום הפיננסי. הביקורת מספקת לארגון תובנות משמעותיות הצופות פני עתיד ומאפשרת להנהלת הארגון להתאים את הארגון למציאות ולנהל אותו באופן אופטימלי. המומחים שלנו לומדים, ממפים ומנתחים את הארגון ומפתחים מתודולוגיה ניהולית ותפעולית עבורו. טכנולגיה, יעילות, ניהול סיכונים, סביבה חיצונית ועוד נבחנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניתוח מודלים

מודלים כלכליים מספקים אומדנים ותחזיות על סמך מאפייני השוק, מגמות כלכליות בישראל ובעולם ועוד. באמצעות המודלים ניתן לבחון את התכנותו של רעיון חדש וכן את יעילותו של עסק קיים. מלבד המודלים המוכרים, הכלכלנים שלנו פיתחו מודלים אקונומטריים המאפשרים לבחון התפתחות המוצר או השירות, השכר, התעסוקה, הצריכה ועוד תוך התאמה לייחודיותו של המקרה הספציפי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תכנית עסקית

תכנית עסקית היא סיפור חייו של העסק או הרעיון, מפת הדרכים שלו. לתוכנית עסקית אין תבנית קבועה ולהבדיל מרב מכר, אסור שהיא תהיה מדע בדיוני. הכלכלנים שלנו הופכים חזון למציאות ישימה. צורך, פתרון, שוק, תחרות, אסטרטגיה, חדירה , פיננסים ועוד כל אלה נידונים בהרחבה. בכל שלב בחיי העסק עושים הכלכלנים ולידציה לתוכנית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניהול השקעות מרווחי חברה

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מיסוי בינלאומי

מומחי המיסים שלנו ניחנים ביצירתיות ובמקצועיות בכל הנוגע לסוגיות המס הבינלאומיות. מתכננים פתרונות מס אופטימאליים, מפתחים אסטרטגיית מס גלובלית וגמישה בהתאם לפעילות ולהיקפה. ניתוב הכנסות שמקורן בחו"ל באופן היעיל ביותר תוך התייחסות מדוקדקת לאמנות למניעת כפל מס והטבות מיסוי בחו"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פתיחת תיקים ברשויות

עסק חדש, יש לבחון מהי הישות המתאימה לפעילות (עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ או עמותה). פתיחת העסק מחייבת הודעה לרשויות. המומחים שלנו ידונו בישות המומלצת לצורך הפעילות וכן בהגדרתה באופן המדויק ביותר. לנתונים הראשוניים יש השלכות בקביעת הרשויות לגבי הענף אליו ישתייך העסק, גובה המקדמות, שיטת הנהלת החשבונות וכן מועדי הדיווח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ניתוח שוק

אחד המשתנים החשובים ביותר בעת קבלת החלטה לגבי מוצר או שירות הוא ניתוח שוק. ניתוח השוק מגדיר את פוטנציאל ההצלחה וכן את ההיתכנות העסקית. רק באמצעות ניתוח שוק מקיף ניתן לגבש אסטרטגיית חדירה נכונה. הכלכלנים שלנו ינתחו באופן מעמיק מה מצבו של הענף, מהי הדרך הקלה לחדור, מי הם השחקנים, מה הפוטנציאל של השוק, מה הם חסמי הכניסה לשוק, נקודות קריטיות להצלחה וכו'

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חברות רב לאומיות

המומחים שלנו מעניקים שירות פיננסי, פתרונות מערכתיים תוך התייחסות לחוקים ולתקנות הרלוונטיים באותה מדינה. המומחים שלנו פועלים במהירות, במקצועיות ותוך הפעלת שיקול דעת בהתאם לנסיבות ולסביבה הרלוונטית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הקמת חברה בחו"ל

הקמת חברה או עסק בחו"ל היא בחירה פופולרית ונפוצה ובדומה לכל פעילות עסקית, גם עליה חלים חוקים, מיסים, רגולציות ועוד. הצוות האסטרטגי והכלכלי שלנו יסייע בבחירת המיקום הגיאוגרפי המתאים בהתאם לפעילות וליתרונות של מיקום ספציפי על פני אחר, לדוגמה "מקלט מס". הצוות שלנו ימלא את הטפסים הרלוונטיים ויעמוד מול המוסדות הזרים עד הקמתו של העסק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פתיחת עמותה וחל"צ

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סעיף 46

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אישור מלכ"ר

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חוות דעת מומחה לבית משפט

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרוק חברה

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סגירת תיקים ברשויות

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

פרוק שותפויות

פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים.
אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של שירותים
פה ניתנים כל פה ניתנים כל השירותים לחברות גדולות ותאגידים. אז כנסו ותהנו ממבחר אדיר של

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ביקורת פנימית לפי חוק

ביקורת פנימית היא בדיקה והערכה אובייקטיביות המתייחסות לתהליכים ולפעולות בארגון לרבות תהליכי בקרה, ניהול סיכונים וכו'. ביקורת פנימית נועדה להבטיח את השגת מטרותיו של הארגון וכן לשם שמירה על האינטרס הציבורי על פי דין. המומחים שלנו מבצעים זאת במירב המקצועיות, במצוינות תוך שמירה על איכות ושיפור מתמשכים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
דילוג לתוכן